Milujeme-vysávání.cz
menu

K optimalizaci našich webových stránek používáme cookeis. Více o cookies.

Časté dotazy

Jak si správně vybrat?

Nevím, jaký typ vysavače mám.

Sáčky do vysavače se nekupují každý den a tak není nic nenormálního, když svůj typ neznáte. Z boku nebo vespod vysavače většinou naleznete štítek, na kterém je název vysavače uveden. Podle výrobce a typu vysavače svůj sáček v našel eshopu určitě najdete.

více najdete v článku.

Můj sáček v eshopu chybí.

Pokud se Vám sáček nedaří najít, neztrácejte hlavu. Jsme tu přece ještě my. Napište nebo zavolejte a správný sáček Vám rádi pomůžeme najít.

Co když si vyberu špatně?

Hlavně nemějte obavy. I kdybyste si objednali špatně, sáčky Vám rádi vyměníme nebo vrátíme peníze.

Kvalita sáčků

Co je to za sáčky?

Naše sáčky jsou vyrobeny z kvalitní 5-vrstvé textílie, díky které dosahují vysoké filtrační schopnosti. Za zmínku také stojí, že sáčky jsou vyrobeny v České republice firmou VACS a jsou opravdu velmi kvalitní alternativou k dražším originálům!

Není sáček větší?

Nejhorší smrt je z vyděšení. Pokud se Vám zdá, že je sáček příliž veliký, pravděpodobně jste zvyklí na sáčky papírové. Textilní sáčky mají mnohem lepší tvarovatelnost, díky které vyplní celý vnitří prostor vysavače a tím získají větší kapacitu.

Po dokončení objednávky

Na email mi nepřišlo potvrzení objednávky.

Podívejte se prosím do Vašeho SPAM koše. Pokud tam email opravdu nebude, dejte nám vědět. Rádi Vám objednávku potvrdíme.

Nemůžu najít fakturu.

Fakturu k objednávce posíláme jako přílohu v emailu s potvrzením o expedici. Pokud ji nemůžete najít, napište nám a obratem Vám ji pošleme emailem.
Nijak jsme Vám tímto nepomohli?
Napište nám, rádi zodpovíme jakýkoli dotaz.Pole označená * jsou povinná.

 

 
Certifikované obchodní podmínky dTest